AKMENSKALDYS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENSKALDYS, UAB

AKMENSKALDYS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Nemėžis
LT-13262, Vilnius, Lituani
+370 52167 472
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 120423261
Kodi vat: 100000004218
Ss code siguruesi: 42104
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- AKMENSKALDYS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Degët


AKMENSKALDYS, UAB filialas
AKMENSKALDYS, UAB filialas
Mokyklos g. 16, Rudamina, LT-13245
Vilnius, Lituani
rodyklė
lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENSKALDYS, UAB Karte biznesi